CLAA070LFA3 CW

| πίνακας Μοντέλο | CLAA070LFA3 CW |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| CLAA070LFA3 CW Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 154.08×85.92 mm |
| Περίγραμμα | 164.9×100×6 mm |
| Επιφάνεια | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Λόγος αντίθεσης | 500:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.2M (6-bit + FRC) , CIE1931 51% |
| Χρόνος απόκρισης | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Οπτική γωνία | 75/75/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | 3S7P WLED Without Driver |
| Διασύνδεση σήματος | TTL (1 ch, 8-bit) , 50 pins |
| Τάση εισόδου | 3.3/9.6/18.0/-6 (Typ.)(DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων CPT CLAA070LFA3 CW.
Τα CPT CLAA070LFA3 CW είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων CPT CLAA070LFA3 CW ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των CPT CLAA070LFA3 CW ή άλλων LCD CPT, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα CPT CLAA070LFA3 CW στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα CPT CLAA070LFA3 CW είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων CPT CLAA070LFA3 CW ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των CPT CLAA070LFA3 CW ή άλλων LCD CPT, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα CPT CLAA070LFA3 CW στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "CLAA070LFA3 CW"
- CPT CLAA070LFA3 CW
- Φύλλο δεδομένων CLAA070LFA3 CW
- Εικόνα CLAA070LFA3 CW
- Τιμή CLAA070LFA3 CW
- Διανομέας CLAA070LFA3 CW

